Відгуки про компанію Mad Shop
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПокупець
- Олександер Р.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлія Р.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлексій К.
- Наталья К.
Дякуємо за чашечку)! Прийшла вчасно, малюнок дуже класно напечатаний 😊
Ми задоволені!!!! - Елена С.
- Софья В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлия К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОстап Ч.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТатьяна Т.
отримала замовлення, все як і замовляла, шкода, що немає ніяких презентів від відправника☝️😌
можливо в майбутньому ви зробите якісь міні подарунки до замовлень, пару стікерів, чи аніме картки, чи брелки
